Czy Grażyna Szapołowska i Jan Kliment słusznie odpadli z "Tańca z Gwiazdami"? Oto co sądzą czytelnicy Pudelka VIP (WYNIKI SONDY)

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" za nami. Tym razem z programem pożegnali się Grażyna Szapołowska i Jan Kliment, których eliminacja wywołała spore poruszenie wśród internautów. Oto, co sądzą na ten temat czytelnicy Pudelka VIP.

Czy Grażyna Szapołowska powinna odpaść z "TzG" (SONDA)Czy Grażyna Szapołowska powinna odpaść z "TzG" (SONDA)
Źródło zdjęć: © AKPA
Merlot

W niedzielę odbył się trzeci odcinek 16. edycji "Tańca z Gwiazdami". Już na samym początku, po dogrywce, z programem pożegnali się Cezary Trybański i Izabela Skierka. Z kolei najlepszy popis na parkiecie zaprezentowali Agnieszka Kaczorowska oraz Filip Gurłacz, którzy za kizombę zgarnęli maksymalną liczbę 40 punktów.

Mimo iż Ola Filipek i Wojciech Kucina nie zachwycili swoją cha-chą, zdobywając od jurorów najniższy wynik - 24 punkty, to z programem pożegnali się Grażyna Szapołowska i Jan Kliment, co wywołało lawinę krytyki. Część internautów uważa, że para, która całkiem nieźle zatańczyła rumbę, zdecydowanie powinna pozostać w programie. Inni natomiast twierdzą, że "są lepsi".

Wybrane dla Ciebie